درباره مجتمع صنعتی ساوالان سوله

مجتمع صنعتی ساوالان سوله با بیش از 30سال سابقه کار،یکی از توانمندترین و با سابقه ترین شرکتها در زمینه تولید انواع سازه های فلزی، صنعتی، سوله و پوشش سقف سوله در شمالغرب کشور می باشد. که در زمینی به مساحت بیش از ده هزار متر و با سالن های پنج هزار مترمربعی در شهرک صنعتی شماره 2 اردبیل واقع گردیده است.

مجتمع صنعتی ساوالان سوله از بدو تاسیس، سیاست کاری خود را با برنامه ریزی بلند مدت و تلفیقی از تخصص، تجربه و تعهد جهت رضایت مندی مشتریان محترم بنا نهاده است و برای پیشبرد اهداف خویش و در راستای ارائه خدمات بهتر و مستمر برای سالیان متمادی، برنامه های توسعه ، تجهیز و پیشرفت خود را با چشم انداز صادرات به کشورهای همجوار، تهیه و تدوین نموده است.

این شرکت در راستای اهداف از پیش تعیین شده خود و نیز ایجاد اشتغال پایدار کوشیده است تا با گردآوری یک گروه همدل و کارآمد، متشکل از جوانان متخصص و متعهد در کنار نیروهای با تجربه و کاربلد گام اول را محکم برداشته تا با توکل به خدا و تکیه بر تجربه کهن خویش و علم و دانش نوین در صنعت سازه های فلزی هر چند کوتاه، لکن مفید و موثر در مسیر تعالی این صنعت بردارد و همچنین بتواند در اجرای پروژه های مختلف و عظیم ساختمانی و اسکلت فلزی و سوله و سازه های پتروشیمی با کارفرمایان عزیز و مشتریان محترم با کمال افتخار همکاری نماید. به لطف خداوند منان در طی سالیان گذشته توانسته است پروژه های بزرگ و عظیمی بالغ بر هزاران تن از سازه های فلزی و صنعتی را در اقصی نقاط کشور محاسبه، طراحی و به اجرا برساند.
مدیریت مجتمع با سرلوحه قرار دادن رضایتمندی کامل کارفرمایان و مشتریان محترم، کوشیده است تا با استفاده از ابزار و متدهای روز مدیریت و چینش مناسب تجربه، تکنولوژی، ایده و نیروی انسانی کارآمد و بکارگیری بهینه آنها در کنار هم،سیاست کلی را تبیین و به مجموعه  ابلاغ نماید و مجموعه کارکنان مجتمع نیز به تبعیت از آن،تمام تلاش خود  را به کار می گیرند تا با اجرای دقیق، سریع، با کیفیت و مقرون به صرفه پروژه ها رضایت مشتریان محترم را جلب نموده و بتوانند پاسخگوی نیاز ها و خواسته های آنها درباره تولید انواع سازه های فلزی و صنعتی باشند.

باشد که با عنایت و لطف الهی و با بکارگیری دانش، تجربه و تمام توان خویش، در این مسیر پرفراز و نشیب سربلند باشیم.

ویدیوهای ما